اخبار اعضا

عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی بیرجند: رشد تولید از مسیر سرمایه گذاری در حوزه صنعت/معادن ویژه دیده شوند

عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی بیرجند با تاکید بر اینکه برای تحقق شعار سال سرمایه گذاری ها را به سمت صنایع سوق دهیم، گفت:حوزه معادن استان نیز باید فعال تر و به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد.

علیرضا خامه زر، عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی بیرجند در گفتگو با خبرنگار بازار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک‌ رمضان، اظهار داشت: متاسفانه شرایط استان خراسان جنوبی در حوزه صنعت نسبت به میانگین کشوری شرایط مناسبی نیست.

وی با بیان اینکه بخش خصوصی باید مطالبه گر و صدای بخش‌ دولتی باشد، افزود: در راستای تحقق شعار سال و رشد تولید در استان باید سرمایه گذاری ها به سمت صنایع سوق داده شود و در حوزه معادن نیز به گونه ای فعال تر عمل کنیم.

عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی بیرجند با اشاره به اینکه در هر کجا سرمایه گذاری انجام شود قطعا تاثیر مثبت آن هم قابل مشاهده است، گفت: اگر بین بخش خصوصی و دولتی به صورت واقعی همکاری انجام‌ شود بسیاری از مشکلات و ضعف ها برطرف خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه تمام واحدهای بزرگ و کوچک استان باید عضویت اتاق بازرگانی را داشته باشند، عنوان کرد: هرچه تعداد نمایندگان در انتخابات سال آینده بیشتر باشد در اتاق ایران نیز بیشتر دیده خواهیم شد.

خامه زر ادامه داد: حساب ها و گردش حساب واحد ها نیز باید در خود استان صورت پذیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا